Živě: Virtuální zápasy s možností otázek

Minulý čtvrtek měla odstartovat letošní sezona MLB. Ze všeobecně známých příčin se tak bohužel nestalo. Kdy a jestli vůbec se letos začne hrát, v tuto chvíli nevíme. Jako malou náplast jsem spustil alespoň simulovanou ligu.

Chápu, že je to náhrada absolutně nedostačující, ale baseball a MLB mi opravdu chybí natolik, že se s ní alespoň tímto způsobem snažím udržovat v kontaktu. A také mi chybíte vy, čtenáři. Sice se osobně neznáme, ale za těch dva a půl roku jsem si zvykl, že pro vás chystám zajímavý obsah a vy ho čtete a občas i komentujete.

Nyní není co, ale já tuším a i podle reakcí vím, že tam někde jste a trpíte stejně jako já. Vymyslel jsem si proto na sebe dnes další bič. Do simulované ligy vyberu ve všední dny vždy jeden zápas z denního programu, který spustím živě celý k odehrání ve zcela nové verzi baseballu pro Playstation. Ve hře MLB The Show 20 tak uvidíme vždy jedno utkání s aktuálními soupiskami.

Streamovat budu na Yotube kanálu a odkaz na něj je zde. Během zápasu pak nechám spuštěné chatovací okno a pokud budete mít nějaké dotazy týkající se MLB, pak se vám je pokusím v živém přenosu hlasem zodpovědět. Do zápasů jinak nebudu komentářem jakkoliv zasahovat, pokud si to třeba od příštích dílů nebudete přát.

Doufám, že tato nabídka si „živě promluvit“ o MLB vám poskytne alespoň nějakou náplast, jak toto nelehké období přečkat. Jako první vysílám již za chvíli (od 16:00) zápas Colorada na stadionu Dodgers.

 

Výsledky Simulované ligy jsou zde

Tabulka Simulované ligy je zde

 


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..