indians tipy mlb
Cleveland, Hlavní články, Minnesota, Sázkařské analýzy

Tipy na MLB (čtvrtek): Twins – Indians! Souboj o vítěze?

Těžké. Máme to se sázkami na MLB zatím velice těžké. Ani v dnešní nabídce 10 utkání jsem nenašel zatím žádnou výraznou chybu, kterou by sázkovky udělaly. A to se hrají takové šlágry jako Twins – Indians nebo Braves – Rays.

Koneckonců na rozpis všech zápasů včetně časů začátků utkání a úvodních nadhazovačů se můžete podívat v tabulce, která je pověšena níže. Tu mám již doplněnu o aktuální kurzy. Ovšem k dsipozici máte ke stažení i mustr bez dnešních kurzů, takže si je můžete sami vyplnit.

 

Šablonu dnešních zápasů stahujte zde

 


Tabulka obsahuje vypočtený ‚fair kurz‘, který je stanovený jako průměr tří renomovaných amerických webů a proti nim je postaven aktuálně nejvýhodnější kurz u české sázkovky (S = SazkaBet, F = Fortuna, T = Tipsport). Zelené pole ukazuje kurz s hodnotou alespoň 3.50 %.


 

indians

 

Indians – Twins; Jays – Nationals

Dnes jsem se na pár zápasů těšil a věřil, že kurzy budou trochu jinde. Indians mají dnes na nadhozu Shanea Biebera a to přeci jenom tlačí kurz dolů. Jinak pálka Twins je opravdu drtivá. V šesti zápasech již 9 homerunů. Nestárnoucí Nelson Cruz má již 11 RBI.

U Nationals bych potřeboval hodnotu kurzu také trochu výše. Stále chybí na pálce Juan Soto. Zraněný je i Howie Kendrick. Do sestavy Toronta se pak vrací Bo Bichette. A Jays hrají dobře. A nezapomeňte, že budou časem hrát ještě lépe.

 

Colorado začalo skvěle

Pauzičku má dneska Colorado, které včera překvapilo Oakland a zatím je asi nejmilejším překvapením sezony. Velmi zdatně si zatím vede nadhoz Rockies.

 

Zaskočí Giants opět Padres?

Ze všech tipů se mi tak dnes zazelenalo jen San Francisco. To včera proti Padres ukázalo velmi slušný závěr zápasu. Mike Yastrzemski pálil dva homeruny a ukázalo se, že by to mohlo jít. Dnes navíc Giants budou hrát s „openerem“, kterého pak doplní Kevin Gausman. Nadhazovači se tedy o práci podělí. Do sestavy by se pak mohli vrátit dva zranění zkušení borci: Evan Longoria a Brandon Belt.

Padres měli včera trochu zdravotních problémů. Eric Hosmer má žaludeční potíže a kdo ví, zda dokáží postavit optimální sestavu. Stejně jako u Clevelandu je i u Padres zatím potíž v disbalanci lineupu. Skvělý a silný začátek doplňuje trochu slabší konec. To mě vede k myšlence, že oba týmy (Indians i Padres) jsou kdykoliv k poražení.

 


Nezapomeňte, že veškeré zpravodajství z MLB pro vás pečlivě sleduji na twitterovém účtu a jednotlivé zprávy se ihned objevují i na této stránce. Během dne se tak můžete kdykoliv podívat, co je nového. 

Na této stránce pak najdete přehled úspěšnosti uskutečněných tipů. Aktuálně jsme na začátku a lehká ztráta se dá dohnat. Dovolím si jen zopakovat, že tvorba jakéhosi „modelu“ je teprve v plenkách, a proto prosím o obezřetnost ohledně „slepého sázení“ podle mě. Zatím to ziskové není.


 

Které kurzy ještě sleduji?

Během dne postupně roste kurz na Arizonu, která hostí Dodgers. Ti mají v nohách těžké a dlouhé včerejší střetnutí s Houstonem. Arizona zatím nemá výsledky ani příliš dobrou pálku, ale tým prostě špatný nemá. Navíc dnes nadhazuje velmi dobrý Robbie Ray. Pokud nám kurz ještě povyroste, budu hrát.

Hodně vysoko je dnes kurz na Tampu. Ale je to asi právem. Na nadhozu Atlanty bude Max Fried. A pálka Braves se začíná taky moc pěkně rozjíždět. Nicméně hranice kurzu 2.40 by byla zajímavá.

Včera sázkařsky potěšil Seattle výhrou v Anaheimu. Za Angels dnes nadhazuje Dylan Bundy, který v prvním zápase byl vynikající. Za Mariners ale půjde na kopec vynikající Marco Gonzales. Mariners mají mladý tým, který má chuť hrát a vypadá to, že bude moci zabodovat všude. Kurz není daleko od toho, abych ho hrál.

Pokud se malinko nadzvedne kurz na Boston, pak i tady vidím příležitost. Red Sox ukazují, že letos nemají nárok na nejvyšší pozice, ale když se jim sejde den, umí pálit. Bullpen New York Mets navíc opět působí zatím trochu labilně.

 

Čtenáři rádi under/over

Reakce některých čtenářů jsou ponejvíce takové, že obvykle sázejí na příležitosti over/under. Já jsem dnes našel jen jednu zajímavou a vložil na tiket. Zkusím hodně bodů v utkání Detroit – Kansas. Stejně jako včera, kdy to o jeden bod nevyšlo. Kansas má dobrou pálku a na nadhozu Tigers dnes bude Ivan Nova, který je schopen sám sebe dostat pod tlak hned od úvodu.

Případné další tipy budu avizovat na twitterovém účtu a zítra se vše i s vyhodnocením objeví v sumáři tady na webu.

 

Pokud se i vy chcete podělit o své názory, neváhejte a využijte komentářů pod článkem. Více hlav, více ví a pokud bude diskuze, bude to zábavnější. Ať se daří!
0
Please leave a feedback on thisx

 

SOUHRN:

TIP: SAN FRANCISCO @ 2.55 (SAZKABET)
TIP: DETROIT – KANSAS +10 RUNS @ 1.99 (SAZKABET)

 


Titulní foto:  twitter @MLBNetwork

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
MLB Czech © 2017-20. Autor: Stanislav Straka