Dodgers, Hlavní články, Houston, Sázkařské analýzy

Tipy na MLB (úterý): Astros – Dodgers a další!

Úterý slibuje v MLB poměrně bohatý program. Sice dále přetrvává nejistota ohledně týmu z Miami, jejichž 15 hráčů bylo pozitivně testováno na Covid, a Marlins tak zůstávají stále uvězněni ve Philadelphii, přesto se bude hrát 14 zápasů. Včetně duelu Astros – Dodgers

Kromě zápasů Miami – Baltimore a Philadelphia – Yankees, které byly zrušeny, není žádný zápas ohrožen a i počasí nám přeje. Jediná výraznější hrozba deště (47 %) se vznáší nad Washingtonem, kde se utkají Nationals s Torontem. Cleveland pak dohrává včerejší odložené utkání s White Sox a tyto týmy se tedy střetnou hned dvakrát. Suma sumárum 14 zápasů.

Šestkrát se mi dnes rozblikala zelená kontrolka a to znamená, že je tu dostatek utkání s dobrým kurzem. Podíváme se na ně.

 


Nezapomeňte, že veškeré zpravodajství z MLB pro vás pečlivě sleduji na twitterovém účtu a jednotlivé zprávy se ihned objevují i na této stránce. Během dne se tak můžete kdykoliv podívat, co je nového. 

Na této stránce pak najdete přehled úspěšnosti uskutečněných tipů. Aktuálně jsme na začátku a lehká ztráta se dá dohnat. 


 

Tak co dnes dáme?

Není od věci hned začít přehlednou tabulkou, kterou už znáte z minulých dílů. Ta nám ukazuje, kdo s kým a v kolik hodin hraje. Také vidíme, kdo nadhazuje jako startér. Dnes je zde i několik debutantů a méně známých jmen.

Tabulka obsahuje vypočtený ‚fair kurz‘, který je stanovený jako průměr tří renomovaných amerických webů a proti nim je postaven nejvýhodnější kurz u české sázkovky (S = SazkaBet, F = Fortuna, T = Tipsport). Hledám jen takové příležitosti, kde skutečný kurz je vyšší, než ten fair. Podívejme se na dnešní situaci:

 

 

CLEVELAND – WHITE SOX (1.utkání)

Kurz 1.78 je o něco lepší, než vypočtených 1,73. Původně jsem si myslel, že do toho půjdu. Jsou ovšem již potvrzené sestavy a zdá se mi, že Indians staví pálkařsky slabý outfield. Naproti tomu White Sox jdou do utkání #1 s hodně silnou sestavou. V ní tedy, pravda, chybí Eloy Jimenez, který se v neděli srazil se zdí, ale i tak.

Mladý Dylan Cease házet umí a já nakonec necítím takovou důvěru k pálce Indians, která tradičně na začátku sezony trochu „mrzne“. Vzhledem k tomu, že se hrají utkání dvě, tak se sázce na tento souboj nakonec vyhnu.

Sestavy dle FantasyLabs:

 

PITTSBURGH – MILWAUKEE

Musím říci, že sázka na tohle utkání mě hodně láká. Výsledky Pittsburghu jsou zatím následující: 4:5, 1:9 a 5:1 proti St. Louis a těsných 5:6 včera s Brewers.

Fakt je, že oba týmy zatím nemají dobrou pálku. U Pirátů se to čekalo a u Brewers to bude asi jen otázka času. Pokud se podíváme na kopce, tak za Brewers má jít do hry Josh Lindblom, který se vrací po pár sezonách v Asii. Tam se předváděl jako opravdu skvělý nadhazovač!.

Na kopci Pirátů pak stane Derek Holland a to není, kdo ví co. Kdysi neměl špatné sezony, ale třeba loni to byla hrůza. Jeho počet homerunů dosáhl až na úroveň 2.13/9 směn. To je opravdu zlé. Takže i když někde ve skrytu duše věřím, že by Piráti mohli překvapit, i tomuto zápasu se přeci jenom vyhnu.

 

BOSTON  – METS

Dvě jména na nadhozu, která mi na první pohled nic neříkají. Ano Matt Hall již v MLB házel a to konkrétně z bullpenu Detroitu ve 31.1 inningu s příšernou ERA 9.48. Tahle akvizice Red Sox mi přiznám nějak unikla a nerozumím jí.

Za Mets by měl dnes v MLB debutovat David Peterson, který ještě nikdy neházel výše než v Double A. V Minors má bilanci 247.2 inningu a ERA slušných 3.46. Čekám, že se zde bude jednat o hru bullpenů. Přičemž ten na straně Mets se tváří jasně lepší.

Na druhou stranu Red Sox mají hodně dobrou pálku, a tak se tenhle zápas může zvrhnout hned od samého úvodu ve velkou přestřelku. A pokud to Fortuna s kurzem 2.30 na Boston stále myslí vážně, vyzkouším to. V USA je aktuálně na Boston 2.07.

Tak škoda, kurz už byl upraven na správnou hladinu. Příště musím sázet hned 🙁

Předpokládané sestavy dle FantasyLabs:

 

HOUSTON – DODGERS

Astros porazili Seattle ve třech ze čtyř zápasů. Dodgers překvapivě dvakrát klopýtli s Giants. Oba týmy s velkou pravděpodobností nasadí dnes to nejlepší, co mají. A to je fakt těžký kalibr. Tedy na pálce.

Dodgers posílají na kopec Walkera Buehlera a ten by měl být o dost lepší, než Framber Valdez. Astros tedy mají slabší nadhoz. Na druhou stranu bullpen Dodgers dostal s Giants poměrně zabrat a Astros patří k týmům s nejvyšším počtem hitů (dosud). Dodgers tedy mají hitů úplně nejvíc.

Houston tedy rozhodně není favoritem. Přesto si myslím, že má tak kvalitní pálkaře, že může dokázat odpalovat i proti Buehlerovi. Za kurz 2.20, který je o dost výše než projektovaných 2.09, to zkusím.

Signály z USA také hovoří o tom, že peníze silných sázkařů směřují spíše na Houston a již během dne byl kurz korigován směrem dolů.

Předpokládané sestavy dle FantasyLabs:

astros - dodgers

TIP: HOUSTON ASTROS @ 2.20 (SazkaBet)

 

SAN FRANCISCO – SAN DIEGO

Giants dokázali dvakrát porazit Dodgers na jejich stadionu. Padres si poměrně lehce poradili třikrát s Arizonou a vypadají silně.

Tento zápas podle mě rozhodne kvalita úvodního nadhozu. Za Giants jde do hry labilní Jeff Samardzija. Ten dokáže být jako noc a den. Jednou fantastický, příště na zabití. Loni ale celkově házel podle mého poměrně slušně, a tak není důvod mu nevěřit.

Za Padres dnes půjde do hry novic v týmu Zach Davies, který přišel v rámci trejdu s Milwaukee. Porovnání Daviese a Samardziji mi vychází zhruba nastejno až o chloupek lépe pro borce Giants.

San Diego proti Arizoně předvedlo hodně dravý výkon na pálce: 18.1 % stavů skončilo metou zdarma (nejvíce v MLB), ale také se ve 28.2 % hlásil strikeout (5. nejvíce).

Prostor stadionu Giants nahrává tomu, že zde padá o něco méně bodů než jinde. Zkusím tedy věřit, že se bude hrát na málo doběhů, Samardzija bude mít den a Trevor Gott si z bullpenu připíše třetí Save.

Předpokládané sestavy dle FantasyLabs:

Kurz nakonec mírně poklesl na aktuálních 2.24 u Fortuny. I tak je tam vysoká hodnota oproti projektovaným 1.96.

 

TIP: SAN FRANCISCO @ 2.24 (Fortuna)

 

 

MINNESOTA – ST. LOUIS

To nejlepší nakonec? No parádní zápas bude i ten v Houstonu. Ale v Minneapolis se taky bude hrát špičkový baseball dvou silných týmů. Minnesota hned od úvodu ukazuje, že opět bude neskutečně silným pálkařským týmem. Cardinals budou naopak zase hrát chytrý baseball.

Dnes je tu ale zajímavá situace na nadhozu. Za Cardinals jde poprvé od roku 2018 do role startéra Carlos Martinez a já mám pocit, že tam nechá duši.

Na druhé straně bude za Twins házet Homer Bailey a možná neexistuje lepší nadhazovač pro Cardinals. Bailey se s Cards v kariéře potkal mnohokrát a jeho bilance je strašná: 6-16 a ERA 5.80. V zápasech, ve kterých Bailey startoval proti Cardinals, dosáhly jeho kluby na bilanci 6-22!

Kurz 2.35 u SazkaBet zkrátka nemohu nechat ležet nepovšimnutý. Kanceláře zde poněkud naskakují na vlnu euforie z výkonů pálky Twins. Já to dnes tak jasně tedy nevidím. Hraji Cardinals.

Sestavy dle FantasyLabs (Twins již potvrzená):

astros

TIP: ST. LOUIS CARDINALS @ 2.35 (Sazkabet)

 

No a to je všechno přátelé. Užijte si zápasy, sledujte zprávy. Když tak si za peníz, který si můžete dovolit prohrát, něco vsaďte a dá-li čas, pak se ozvu zítra zas. Článek můžete níže ohodnotit počtem hvězdiček, případně mi nechat komentář. Potěší mě to.

 

SHRNUTÍ:

TIP: HOUSTON ASTROS @ 2.20 (SazkaBet)
TIP: SAN FRANCISCO @ 2.24 (Fortuna)
TIP: ST. LOUIS CARDINALS @ 2.35 (Sazkabet)

 


Titulní foto: twitter @Astros

 

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
MLB Czech © 2017-20. Autor: Stanislav Straka