Atlanta, Hlavní články, Minnesota, Zpět v čase

Světová série 1991 – zápas číslo 7!

Odložte Google, abyste se nepřipravili o zážitek. Udělejte si čas a nechte se přenést do roku 1991. Píše se 27. říjen a na stadionu Metrodome v Minneapolis se odehrává sedmý zápas Světové série mezi Twins a Atlantou!

Půjde o jeden z nejlepších zápasů, který se hrál, ale to vy nyní nevíte a usedáte k obrazovkám. Minnesota se dostala do vedení 2-0 na zápasy, ale další tři vyhrála Atlanta. Včera pak Twins vydřeli výhru 4-3 až po jedenácti směnách a vynutili si sedmý zápas. Světová série 1991 čeká na své grandiózní vyvrcholení.

 

Největší esa na nadhozu

Na nadhoz dnes půjdou ta největší esa. Za Atlantu bude míče rozdávat 24letý John Smoltz, který v základní části odházel 36 startů. Proti němu bude stát již 36letý veterán Jack Morris. Ten letos posílil Twins poté, co po 14 letech opustil svůj Detroit. Tohle bude jeho poslední zápas za Minnesotu, dokáže ho vyhrát?

Minnesota měla do sezony pomalejší rozjezd, ale v červnu se již naplno rozjela a v tomto měsíci uhrála bilanci 22-6. Na konci sezony svítilo v kolonce výher číslo 95! Ve finále Americké ligy vyřídili Twins Toronto poměrem 4-1.

Atlanta se o postup do Světové série musela rvát v sedmizápasovém dramatu s Pittsburghem, ale zvládla ho. Na počátku července tento klub přitom na první místo v divizi ztrácel devět výher!

Soupisky pro dnešní utkání jsou následující:

 

Minnesota Twins

P: #47 Jack Morris

C: #12 Brian Harper

1B: #14 Kent Hrbek

2B: #11 Chuck Knoblauch

3B: #13 Mike Pagliarulo

SS: #7 Greg Gagne

LF: #32 Dan Gladden

CF: #34 Kirby Puckett

RF: #24 Shane Mack

DH: #44 Chili Davis

 

Atlanta Braves

P: #29 John Smoltz

C: #10 Greg Olson

1B: #12 Sid Bream

2B: #20 Mark Lemke

3B: #9 Terry Pendleton

SS: #2 Rafael Belliard

LF: #14 Brian Hunter

CF: #5 Ron Gant

RF: #23 David Justice

DH: #27 Lonnie Smith

 

Takže udělejte si něco dobrého a pohodlně se usaďte! Světová série 1991 a její zápas číslo sedm právě zvedá oponu! Obraz je poměrně kvalitní a neměl by být problém při zvětšení na celou obrazovku. A kdo neznáte výsledek, opravdu ho nehledejte a užijte si to!

 

 


Titulní foto:  twitter @MajorMinnesota