Začíná Simulation MLB 2020!

simulation mlb 2020

V této nelehké době jsem se rozhodl přispět svojí troškou do mlýna virtuální zábavy. Baseball a MLB nám chybí všem, a proto až do zahájení sezony budu každý den simulovat výsledky zápasů. Dnes Opening Day!

Všechny denní přehledy včetně podrobnějších statistik a komentářů k utkáním budete nacházet v rubrice Simulation MLB 2020′.  Ta je přístupná z menu v hlavní obrazovce. Pochopitelně tu mám pro vás i tracker všech výsledků.

Nedělám s tím žádné cavyky a upřednostňuji jednoduchost. Takže na této stránce budeme prostě řadit výsledky pod sebe. Ke každé lize pochopitelně patří i tabulka. A tu pro vás budu aktualizovat tady. Opět upřednostňuji jednoduchost. Uvidíme, jestli mi zbude ještě čas a energie na vedení statistik. Případně se může ozvat někdo, kdo by se toho rád ujmul a využil volný čas.

Výsledky budou viditelné i z hlavní stránky webu a to v postranní liště v pravo (na mobilech někde úplně dole). Tam je budu ale aktualizovat až jako poslední. Nejprve se budou objevovat v denních článcích.

Pochopitelně budu velmi rád, pokud se u této série příspěvků rozjede nějaká debata, ať už na Facebooku nebo Twitteru. Celý tento projekt slouží k pobavení a doufám, že se to povede.

 

Kde budu brát výsledky?

Ještě něco málo k principu, jak se výsledky simulují. Pochopitelně budu využívat generátor náhodných čísel z webu random.org a k tomu využiji dvě další věci. Výsledky budou vybírány na základě již v historii odehraných zápasů mezi jednotlivými týmy. Vycházet budu z webu baseball-reference.com. Statistiky jednotlivých hráčů budou podle pozice „naroubovány“ na statistiky těchto historických zápasů. Soupisky letošních týmů budu používat podle serveru fangraphs.com.

Jednotlivé výsledky tak nebudou odrazem síly letošních soupisek. To dává naději všem týmům vyšvihnout se do čela tabulky a pro všechny fandy to tak bude podle mého názoru nabízet větší dramatičnost. Zvažoval jsem ještě, jestli zahrnout nějakým způsobem i faktor zranění, ale nakonec jsem se rozhodl, že to neudělám, jelikož by to bylo časově náročné.

Startovací nadhazovači se budou v zápasech objevovat podle toho, co pro dnešek uvádí fangraphs.com. Pokud tam v dalších dnech predikce nebudou, pojedeme prostě rotaci ze soupisek v pravidelném střídání se od jedničky do pětky. Rozpis ligy pochopitelně beru ten, jaký byl plánován!

Přeji hodně zábavy se Simulation MLB 2020 a vítám komentáře.

 


Titulní foto:  twitter @coolguy924

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..