Playstation liga MLB Czech finišuje základní část

Zatímco na hřištích v USA se začaly odehrávat první reálné zápasy, virtuální Playstation liga pomalu končí základní část. Zbývají sehrát poslední tři zápasy. Dnes od 21:30 se odehraje souboj o první místo mezi Minnesotou a Clevelandem.

A vy tento zápas můžete sledovat v přímém přenosu. Ve 21:30 si stačí naladit náš Youtube kanál, kde jsme vysílali drtivou většinu utkání živě. Zde je odkaz. Na stejném místě pak budeme od úterý přenášet všechna utkání Playoff živě. Podrobnosti ještě budou upřesněny po odehrání posledního zápasu základní části.

Již v tuto chvíli dle aktuální tabulky víme, že sezonu dokončí devět z dvanácti původně přihlášených týmů. Každý z nich si zahrál 22 utkání, což je slušná porce. NY Mets si účast v osmičlenném play-off sice vybojovali, ale jelikož jejich manažer se účastní Mistrovství světa v Softballu do 18 let na Novém Zélandu, do Postseason nenastoupí.

 

 

Dnes večer se hraje o první místo mezi Clevelandem a Minnesotou. V případě výhry Indiánů bude rozhodnuto. Pokud zvítězí Minnesota a potvrdí to i v zítřejší dohrávce s Tampou, bude vítězem základní části právě Bomba Squad.

O překvapení nebyla v celé soutěži nouze a výkony týmů měly stoupající tendenci. I tak se mohlo stát, že Oakland dvakrát porazil vedoucí Cleveland a pokud na sebe tyto týmy narazí v Playoff, pak není vůbec nic jisté. Souboj o prvního neoficiálního mistra České republiky ve virtuálním baseballu tak bude nesmírně napínavý.

A ty můžeš být u toho. Již dnes velké finále základní části. Nezapomeň si naladit náš Youtube kanál.


Titulní foto:  MLB Czech (screen ze hry MLB The Show 19)

 

2 Replies to “Playstation liga MLB Czech finišuje základní část

    1. Ahoj, určitě si zakoupit novou Edici MLB The Show 20, která vychází v druhé polovině března. Pak sledovat web a naše sociální sítě. Až přijde výzva na přihlášení, tak se přihlásit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..