Minnesota a Pavel vyhráli Playstation Ligu!

minnesota

Je tomu již týden, co skončila zimní soutěž v hraní konzolové hry MLB The Show 19. Byla to zábava až do samého konce. Mistrem republiky se stal Pavel Flegl, který ‚koučoval‘ tým Minnesota Twins.

Ve finále narazil na manažera Luke Poly, který vedl San Francisco. Během sezony tenhle sympatický Brňák projevoval asi největší zápal pro hru ze všech účastníků. Nutno říci, že celou sezonu, která obsahovala v rozmezí prosince až března 22 zápasů v základní části a Postseason, dokončilo nakonec devět z 12 přihlášených. To si myslím, že na první pokus není úplně špatné.

Finále se hrálo na tři výhry a Minnesota Twins potřebovali k zisku trofeje nakonec čtyři zápasy. Vyhráli základní část, byli favoritem a v předchozích kolech Postseason neztratili ani jeden zápas. To, že se Giants podařilo vyhrát utkání číslo dvě, lze tedy považovat za úspěch.

Na záznamy všech čtyř utkání se můžete podívat zde:

 

 

 

 

 

Jako organizátor a zároveň hráč chci touto cestou poděkovat všem spoluhráčům za fajn chvilky a zodpovědnost, se kterou ke hře přistupovali. Již nyní je prakticky jisté, že i s verzí MLB The Show 20 se potkáme na Mistrovství republiky znovu. Budeme mít dostatek volných míst, takže bude prostor i pro další zájemce.

Výzvu k přihlašování včas oznámím, zatím můžete zvážit koupi hry a trénovat.

Play Ball!

 


Titulní foto:  twitter @uniformcritic

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..