Dnes začíná playoff Playstation ligy! Všechny zápasy živě!

Je to tady, přátelé. Po více než dvou měsících bojů v základní části se osmička hráčů prokousala až do playoff. O čem je řeč? O hře MLB The Show 19 a lize, kterou MLB Czech organizuje.

Dnes ve 20:00 hodí Carlos Carrasco úvodní nadhoz čtvrtfinálového souboje mezi Cleveland Indians a Cincinnati Reds na virtuálním Progressive Field. Rozpoutá se tak týden plný bojů o postup mezi nejlepší čtyřku hráčů v České republice. Celá liga se totiž hraje jako neoficiální mistrovství republiky a za tři týdny tak poznáme prvního českého šampióna.

 

Kdo se stane historicky prvním českým mistrem?

 

Budu to snad já, jakožto provozovatel webu, nebo snad ‚ajťák“ Pavel, se kterým jsme tu měli rozhovor. Nebo zvítězí někdo z brněnské či ostravské baseballové školy. Bude se stěhovat trofej do rukou jednoho z hráčů Eagles Praha? To vše se dozvíme již brzy.

Nabízíme vám unikátní možnost sledovat všechny přenosy Playoff v živých streamech, které pojedou na našem Youtube kanálu v pravidelných časech. Vždy od 20:00 a 21:30 si je tak tady můžete naladit.

Čtvrtfinále se hraje na dvě výhry. V semifinále už bude potřeba soupeře porazit třikrát a stejně tak tomu bude ve Světové sérii. A kterým týmům můžete držet palce?

 

Pohled na jednotlivé série

 

Dnes se utkají Cleveland a Cincinnati. Indians vstoupili do soutěže deseti výhrami, ale ve druhé polovině již tak dominantní nebyli. Jednou je porazila Tampa, dvakrát Oakland a v rozhodující bitvě o prvenství i Minnesota. Cincinnati se v průběhu soutěže trápilo na pálce, ale na nadhozu předvedlo několik velmi povedených zápasů. Vzájemné výsledky v základní části? 4:0, 7:0 a 9:2 pro Indiány. S výjimkou druhého utkání se ale jednalo o vyrovnané souboje.

Ve druhé dnešní sérii se střetne San Francisco a Tampa. Již od rána se v interním chatu manažer Giants snaží vše pořádně vyhecovat. Těšit se tak můžeme určitě na výborný baseball. První vzájemný zápas skončil 7:5 pro Giants až v desáté směně. San Francisco ovládlo i další dva duely výsledky 3:0 a 2:1. V sérii je tak určitě favoritem, ale dobrý nadhoz Tampy a schopnost pálit homeruny by mohly způsobit překvapení. V dnešním zápase se na nadhozu představí Dereck Rodriguez a Charlie Morton. Začínáme ve 21:30

Série Minnesoty s Oaklandem začne ve čtvrtek a má jasného favorita. Tím jsou Twins, kteří byli v základní části nejofenzivnějším týmem s 5.5 doběhy na utkání. Oakland vstoupil do soutěže tragicky, ale postupem času se zmátořil a v závěru již byl vyrovnaným soupeřem i těm nejlepším týmům. Dvakrát dokázal porazit druhý Cleveland a obzvláště výhra 11:3 byla impozantní. Vzájemné zápasy však opravdu hovoří jasně ve prospěch Twins. Hrálo se dvakrát s výsledky 6:1 a 11:1. Twins jsou válcem a stejně jako na reálných stadionech servírují homeruny ve větším množství než malém.

Poslední souboj se odehraje až v sobotní večer. Střetne se v něm Philadelphia a Milwaukee. Jedná se o týmy, které v tabulce dělila jen jedna výhra. Phillies měli dobrý start do sezony, ale následně začal jejich manažer holdovat více lyžování než hře a ztratil tak správný timing na pálce. Z nejvyšších pater to nakonec znamenalo sesun tabulkou. Milwaukee hrálo moc hezké zápasy a pravidelně střídalo výhry a prohry. Často se rozhodovalo až v samotných koncovkách. Na pálce řádil Mike Moustakas, který trefil 11 homerunů, tedy nejvíce ze všech hráčů v lize.

 

Ještě jednou přidávám odkaz na Youtube kanál, kde budeme vysílat živě a rádi vás uvítáme. Utkání trvají zhruba 50 – 60 minut.

 

Zde je kompletní rozpis čtvrtfinálových zápasů:

 

Úterý 20:00 // Cleveland – Cincinnati

Úterý 21:30 // San Francisco – Tampa

Středa 20:00 // Cincinnati – Cleveland

Středa 21:30 // Tampa – San Francisco

Čtvrtek 20:00 (3. zápas) // Cleveland – Cincinnati

Čtvrtek 21:30 // Minnesota – Oakland

Pátek 20:00 // Oakland – Minnesota

Sobota 20:00 // Philadelphia – Milwaukee

Sobota 21:30 // Milwaukee – Philadelphia

Neděle 20:00 (3.zápas) // Philadelphia – Milwaukee

Neděle 21:30 (3.zápas) // San Francisco – Tampa

Neděle 21:30 (3.zápas) // Minnesota – Oakland

 


Titulní foto:  twitter @pushsquare

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..