Justin Turner je po zásahu nadhozem v pořádku

justin turner dodgers

Jak jsem již informoval v dnešním souhrnu středečních zápasů, Justin Turner byl zasažen nadhozem do ruky a hrozilo, že se zopakuje dva roky stará příhoda. Tehdy došlo po zásahu nadhozem ke zlomenině ruky. Tentokrát ne.

Justin Turner naznačil, že je v pořádku již během utkání. Při svém následujícím pokusu na pálce trefil totiž homerun. Přesto po utkání zamířil na magnetickou rezonanci. Ta potvrdila, že tu není žádné vážné zranění.

 

Mluvil  jsem o tom před zápasem. Vtipkoval jsem o té situaci z roku 2018. Pak jsem přišel na pálku a byl jsem trefen do horní části ruky. Jsem v pořádku. Je to jen modřina. Není to nic skvělého, ale už jsem měl horší

 

 

Dnes pro Turnera následuje den volna a vedení Dodgers již naznačilo, že do zápasové akce by se měl tenhle zrzavý vousáč vrátit již v pátek. To Dodgers hrají další přípravné utkání. Tentokrát jejich soupeřem bude Seattle.

Turner je pro Dodgers pochopitelně hodně důležitým hráčem a na třetí metě by měl být jasnou volbou. V zimě se sice spekulovalo o možnosti příchodu Anthonyho Rendona a Turner byl ochoten ho na třetí metu pustit. Nakonec se to ale nemuselo řešit. Rendon přestoupil k městským rivalům Angels.

Na video Turnerova homerunu ze středečního zápasu se můžete také podívat.

 

 


Titulní foto:  twitter @RonBohning

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..