Finále Playstation ligy již dnes na vašich obrazovkách

finále

Baseballový život utichl a čeká se, až se všechno vrátí k normálu. Ubyly i příspěvky na webu. Zatím se srovnávám se situací a hledám energii. Nakopnout nás může finále Playstation ligy. Začíná již dnes večer.

Mnozí z vás jistě postřehli, že jsme s partou nadšenců od prosince organizovali a hráli ligu ve hře MLB The Show 19. Zatímco nová verze 20 je již v mém Playstationu a mohu jistě doporučit (pohled nabízím zde), tak liga je teprve u svého vrcholu. Dnes začíná finálová série.

Do ní se probojoval tým Minnesoty vedený manažerem Pavlem z Prahy a soupeřem mu bude San Francisco, které vede Brňák Luke. Jejich souboj budete moci sledovat živě. Hraje se na tři vítězství a první utkání začíná již dnes večer.

Ve 21:00 si tak můžete na obrazovky naladit alespoň nějaký baseball. A to na tomto odkazu. Druhé a třetí utkání bude následovat v sobotu a neděli opět od 21:00.

Pokud vám tedy baseball vysloveně chybí a nepohrdnete nejlepšími hráči virtuálního baseballu v ČR, může toto být pro vás dobrá volba. Příjemnou zábavu!


Titulní foto:  twitter @fox4kc

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..