Boston, Dodgers, Krátké zprávy, Minnesota

Trejd mezi Dodgers, Red Sox a Twins ještě není hotov

Všechna média včetně tohoto webu informovala včera o trejdu třech týmů (zde). V jeho rámci se přesouvá Mookie Betts k Dodgers. Oficiálně ale ještě hotovo není. Kluby provádějí lékařské prohlídky a Boston má určité výhrady!

Boston měl v rámci celé výměny inkasovat z Minnesoty nadhazovače schopného házet od začátku zápasů. Tím je Brusdar Graterol. Po lékařské prohlídce jsou zde však ze strany Red Sox vážné obavy, že zdravotní stav hráče neumožňuje tak velkou zátěž a že Graterol je tak spíše nadhazovačem do bullpenu.

To by mohlo ještě zamíchat kartami. Žádný trejd není hotov až do doby, kdy se provedou právě tyto lékařské prohlídky a kluby si vše odsouhlasí. Není pravděpodobné, že by kvůli tomuto padl celý domluvený obchod. Je ale možné, že Red Sox budou chtít ještě zvednout hodnotu balíku, který obdrželi.

Nabízí se varianta, že by Minnesota dala k dobru ještě jednoho nebo dva mladé hráče. Případně by poskytla finanční kompenzaci.

Celé toto zdržení má vliv i na kompletaci ohlášeného obchodu mezi Angels a Dodgers. V jeho rámci by se do Anaheimu měli přesunout Joc Pederson a Ross Stripling.

Je fakt, že Graterol má za sebou již operaci lokte (Tommy John surgery) a v minulé sezoně byl dva měsíce mimo hru s poraněným ramenem. V rámci včerejší záplavy informací jsem zaznamenal i tento názor. Twins sice potřebovali aktuálně vylepšit svoji rotaci a příchod Maedy je fajn. Nicméně je zajímavé s jakou lehkostí se Graterola zbavili. Mohli mít podrobnější informace o jeho zdravotním stavu a vědět, že není zcela v pořádku.


Titulní foto:  twitter @iJordanMoore

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
MLB Czech © 2017-20. Autor: Stanislav Straka