Cole Hamels zatím za Atlantu trénovat nezačne

V zimě přišel do Atlanty Cole Hamels, který má za sebou již 14 sezon v MLB. V nich nadhazoval prakticky bez výpadku kvůli nějakému zranění. Na úvod angažmá u Braves jsou tu ale potíže s ramenem.

Manažer Atlanty Brian Snitker oznámil, že Hamels se k týmu na úvod Spring Training nepřipojí. Posila, která by si letos měla přijít na $18MM se k týmu přidá nejdříve za tři týdny. To znamená, že nestihne podstatnou část kempu a kdo ví, jestli bude dost času k dohnání tréninkového manka do startu sezony. Ta začíná již na konci března!

Co se stalo? Hamels se stejně jako většina hráčů věnoval během zimy individuální přípravě. Během ní si určitým způsobem podráždil své rameno. K posouzení jeho stavu by znovu mělo dojít právě za tři týdny. Je potřeba připomenout, že Hamels bojoval se zraněním svého ramene během minulé sezony. Nakonec za Cubs odházel o něco méně zápasů (27), než je u něho obvyklé. Hamels od sezony 2008 až do ročníku 2018 ani jednou nešel pod 30 startů!

Atlanta musí v tomto ohledu postupovat velmi opatrně. Ve věku 36 let a při odházených skoro 2700 směnách během kariéry by vážnější zranění klidně přijít mohlo.

Absence Hamelse v úvodu přípravy a možná i sezony zvyšuje šance pro jiného veterána. Zatím na zkoušku se k Atlantě připojil Felix Hernandez, který po 15 letech skončil v Seattlu. Nyní má o něco větší šanci získat pozici číslo pět v rotaci Atlanty.


Titulní foto:  twitter  @ForeverChop

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments