Canning bude v úvodu sezony Angels chybět

canning loket angels

LA Angels řeší zdravotní stav svého nadhazovače. Griffin Canning zatím není pro tuto sezonu odepsán, ale jeho loket není v dobrém stavu. V pátek tak dostal ‚biologickou‘ injekci a 3 až 4 týdny bude čekat na reakci.

To pochopitelně jasně znamená, že začátek sezony nestihne a jeho absence bude poměrně dlouhá. Klub ani hráč se stále nevyjádřili v tom smyslu, že by byla v plánu operace. V takovém případě by pochopitelně byl Canning pro tento rok mimo.

Angels mají v posledních letech na nadhozu smůlu na zranění, ale i na špatné výkony. Canning se tak minulý rok stal vítaným přírůstkem do hlavního týmu. Zejména jeho úvodní výkony v první sezoně v MLB byly velmi zajímavé. Postupem času se sice stal průstřelnějším, ale i tak dokázal odházet sympatických 90.1 směny a rozdat během nich 96 strikeoutů.

 

 

Canning mohl být pro Angels důležitý

Sezona pro něho skončila předčasně právě kvůli problémům s loktem. Ve hře se představil naposledy 18. srpna. Poslední vyšetření ukázala, že problém je opravdu vážnějšího charakteru. Kloub je údajně hodně podrážděný. Celá situace ve mně vyvolává opravdu nedobrý dojem. Jak jsem již několikrát zmínil, tak pokud se problémy rozjedou až do takovéhoto rozměru, bývá operace většinou nevyhnutelná.

Angels mají letos pod vedením nového manažera Joe Maddona velké ambice. Chtěli by konečně znovu nakouknout do Postseason. Přivedli megastar jménem Anthony Rendon. Jenže jejich nadhoz na papíře moc silně nepůsobí. Dvě posily, Julio Teheran a Dylan Bundy, jsou sice dobří nadhazovači, ale také nevyzpytatelní. Ano, je tu opět k dispozici Shohei Ohtani, ale pak už nikdo výraznější. Andrew Heaney bývá také často zraněný.

Tohle všechno jsou důvody, proč třeba server fangraphs.com projektuje startéry Angels až na 23. pozici v MLB. Tým s ambicemi na Postseason by v této tabulce měl být rozhodně výše. Pro zajímavost uveďme, že nejvíce nadějí vkládá Fangraphs do startérů Washingtonu, New York Mets a Tampy!


Titulní foto:  twitter @UCLABaseball

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..