Boston, Dodgers, Krátce, Minnesota

Betts stále není hráčem Dodgers! Kde to drhne, pánové?

Prvotní nadšené články ohledně trejdu Mookieho Bettse k Dodgers byly postupně vystřídány opatrnými zprávami ohledně komplikací. Třetí den se již posouváme k tomu, že se začíná hovořit o možnosti, že za zveřejněných podmínek výměna neproběhne!

Nemusíme se děsit toho, že by k trejdu vůbec nedošlo. I ta největší americká novinářská esa stále považují kompletaci výměny za pravděpodobnější, než je krach jednání. Jen se věci trochu zkomplikovaly. Pozitivním signálem nicméně stále zůstává fakt, že všechny zainteresované týmy (Dodgers, Red Sox i Twins) jsou ochotni stále jednat.

O co vlastně jde? Boston si provedl lékařské vyšetření Brusdara Graterola, který byl součástí náhrady za duo Betts – Price. Dodgers ho do Massachusetts poslali prostřednictvím Minnesoty. Red Sox považovali Graterola za hráče, který má být schopen začínat zápasy od začátku (tzv. startér). Lékařská vyšetření však našla něco, co se Bostonu nezdá. To údajně snižuje hodnotu hráče, který by měl podle přezkoumání být schopen házet nanejvýš z bullpenu.

Boston tak logicky nechce dát svolení k dokončení trejdu, protože pociťuje, že dostal menší hodnotu, než bylo předpokládáno. Dodgers se nicméně podle veškerých indicíí k problému staví aktivně a jednají s Minnesotou o možnosti nějaké další kompenzace. Je také možné, že do hry vstoupí ještě úplně jiný klub.

Musíme být tedy připraveni na to, že podmínky a hráči zahrnutí do celé transakce, se mohou v následujících hodinách ještě změnit. Celá záležitost ohledně Graterola komplikuje i výměnu mezi Dodgers a Angels. Přesun Pedersona a Striplinga do Anaheimu byl také pozdržen.

Důležité je, že hlavní jádro celého trejdu, kterým byl přesun Bettse a Price k Dodgers ve společném balíku, je v zájmu všech zúčstněných. Minnesota si bude chtít udržet Kentu Maedu, kterého má přislíbeného z LA. Kluby jsou tak jednoznačně motivovány, aby našly společnou řeč a řešení.


Titulní foto:  twitter @BR_MLB

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
MLB Czech © 2017-20. Autor: Stanislav Straka