Beede na prahu ztracené sezony. Jaký je nadhoz Giants?

beede giants loket nadhoz

Pro San Francisco Giants přijde v pondělí hodně důležitý okamžik. Jejich nadhazovač Tyler Beede, který má diagnostikované problémy s loktem, navštíví vyhlášeného specialistu. Ten doporučí další postup. Ve vzduchu se velmi vážně vznáší zásadní operace.

Beede musel odstoupit z úterního přípravného zápasu s Texasem a od té doby to s ním nevypadá dobře. Prvotní vyšetření sice naznačilo, že by loketní úpon neměl být zcela utržen, nicméně pokud se hovoří o 75% funkčnosti, pak to nevypadá dobře.

Beede měl poměrně solidní možnost prosadit se mezi pětku nadhazovačů, kteří budou reprezentovat Giants v úvodu sezony. Koneckonců již loni dal na stůl 22 startů. Během 117 směn rozdal solidních 112 strikeoutů.

 

Koho mají Giants k dispozici?

Nadhoz Giants v zimě oslabil zejména o Madisona Bumgarnera, který odešel do Arizony. V sestavě máme tak jasno zejména na prvních dvou pozicích. Tam by měl figurovat Johnny Cueto a Jeff Samardzija. Dobrou výchozí pozici má i Kevin Gausman. Do sestavy by se mohl prosadit i Drew Smyly, který se chce vrátit do formy, kterou měl právě před operací lokte.

Pátá pozice je velmi nejistá. Mohl by ji ukořistit Andrew Suarez. Je však na místě upozornit, že Giants mají ve svém bullpenu několik nadhazovačů, kteří jsou schopni odházet hodně směn. Giants tak mohou přistoupit k nějakému atypickému způsobu střídání nadhazovačů. Můžou použít openera nebo využít tzv. bullpen Games. V takovém případě by asi dostatek šancí dostali Dereck Rodriguez a Logan Webb.


Titulní foto:  twitter @Hardball247

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..