Baltimore, Krátce

Alex Cobb je na start sezony připraven

Aby mohli být Baltimore Orioles letos alespoň v rámci možností konkurenceschopní v nabité divizi, budou potřebovat hodně štěstí, ale také každou zkušenou paži na nadhozu. Proto se bedlivě sleduje stav, ve kterém je Alex Cobb.

Tenhle 32letý startér měl držet nadhoz Orioles již loni, ale to se bohužel příliš nenaplnilo. Již po třech utkáních a pouhých 12.1 odházené směny tu byl konec sezony. Cobba zradila kyčel a koleno. Během léta se pak nutnost operace ukázala jako nevyhnutelná.

Během minulé sezony se zrodila v Baltimoru nová nadhazovačská hvězda. John Means bojoval dokonce až do finále o zisk ocenění pro nováčka roku v Americké lize. Nakonec skončil druhý za Yordanem Alvarezem. V rotaci Orioles by však měl mít pro letošek číslo jedna.

Dvojkou za ním by měl být právě Alex Cobb. A potěšující zprávou je fakt, že manažer klubu Brandon Hyde prohlásil, že zdravotní stav ukazuje, že Cobb bude plně připraven hned na úvod Spring Training, který již doslova klepe na dveře. Cobb během kariéry posbíral celkem 156 startů a udržel v nich ERA 3.85. Před příchodem do Baltimoru házel dlouhé roky za Tampu.


Titulní foto:  twitter @orioles_fanly

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
MLB Czech © 2017-20. Autor: Stanislav Straka